Valheim'den Rekor Satış | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Valheim'den Rekor Satış

GKHN

https://oyungezgin.com/author/gkhn/
Yazar Şefi
Elmas Üye
Katılım
10 Şubat 2021
Mesajlar
87
Tepkiler
218
Puanları
1.010
Discord
GKHN#1000
Valheim Satış Rekorları Kırdı, Vitrinler Boşaldı.

2 Şubat 2021 tarihinde Steam'de yayınlanan ve aniden bir patlama yaşayan Valheim, bugün itibariyle 3 milyon satışı devirmiş durumda.Geliştirici şirket Iron Gate, oyunun 3 hafta içinde elde ettiği başarıları da duyurdu.

Bu ayın başında oyun dünyasına yeni bir oyun gözlerini açtı. İsmini belki de şu ana kadar hiçbir reklamda duymadığınız oyun, patlama yaparak en popüler oyunların arasına adını yazdırdı. Valheim, 1 hafta gibi bir sürede 1 milyon oyunsever tarafından satın alındı.

Oyun dünyasının günümüzdeki sıkıcılığına deyinen Valheim, geçtiğimiz günlerde de 3 milyon satışı geçmiş durumda. Bu haber, geliştirici şirket tarafından Steam'de duyuru olarak aktarıldı.

Bu duyuruda Iron Gate, 3 milyon satıştan başka diğer başarılara da yer ayırdı. Steam'de 60 binden fazla "Son Derece Olumlu" yorum aldıklarını, Steam'de en iyi yorum alan oyunlar arasında 78. sıraya yerleştiklerini, Twitch platformunda popüler oyunları gerisinde bırakarak en popüler oyun listesinde 7. sırada yer bulduklarını ve oyunun 20 milyon saat üzerinde izlendiğini ve oynandığını açıkladı.Son olarak da elde ettiği kitleye teşekkür eden Iron Gate, sözlerini noktaladı.

Grafikleri sebebiyle oyunseverlerin dikkatini çekmeyen Valheim, oyuna bir şans veren onlarca oyuncu oyunda kendini kaybetmişti. Düşük sistem gereksinimleri ve az depolama alanı talep eden Valheim, düşük sistemli oyuncuların da sevdalısı olmuş durumda. Bu oyunu Steam'den 32TL karşılığında edinebilirsiniz.
 

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Emektar Üye
Altın Üye
Katılım
29 Temmuz 2019
Mesajlar
636
Tepkiler
626
Puanları
5.760
Yaş
16
Discord
Yiğit Efe Okur#4353

Vay be :d
 
  • Beğen
Tepkiler: GKHN