• Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılmakta. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de buraya tıklayarak kayıt olabilirsin

PS Plus Ağustos 2020 Oyunları Belli Oldu mu?

Puanlar
20
Yer
Yozgat
Website
pearlturk.com
Lütfen linkleri görebilmek için: Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
tarafından ortaya atılan yeni bir sızıntıya göre Sony, bu ay PlayStation Plus abonelerine üç adet oyun sunmayı planlıyor. Tabii şu aşamada bu oyunların bir sızıntıdan ibaret olduğunu ve halen kesinlik taşımadığını hatırlatalım.
ps-plus-agustos-2020-oyunlari.jpg

Bu sızıntıya göre PS Plus Ağustos 2020 Oyunları şu şekilde olacak:

• Prey
  • The Division 2
  • Tekken 7

• Sony’nin bir sonraki ay sunacağı ücretsiz oyunları her ayın son çarşamba günü açıkladığını göz önüne alırsak Ağustos 2020’nin oyunlarının 29 Temmuz 2020tarihinde resmi olarak açıklanacağını söyleyebiliriz. Bu süreçte yeni gelişmeler yaşandıkça sizleri haberdar edeceğiz.

Ufak bir hatırlatma yapmamız gerekirse Temmuz 2020 döneminde sunulan ücretsiz oyunlar NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Collection ve Erica olmuştu. Eğer bu oyunları henüz kütüphanenize eklemediyseniz hızlı davranmanızda fayda var.

PlayStation Plus (PS Plus) Ne İşe Yarıyor?
    PS Plus abonesi olan oyuncular bu aboneliğe özel olarak çevrim içi çok oyunculu oyun oynama, özel indirimlerden faydalanma, her ay ücretsiz oyun elde etme gibi pek çok ayrıcalığa sahip oluyor.

PlayStation 4 ile birlikte çevrim içi oyunların oynanması PS Plus aboneliğine bağlı olarak gerçekleştiğinden çevrim içi oyun oynamak isteyen oyuncuların bu aboneliğe sahip olması gerekiyor.

Bununla birlikte abonelerin büyük ve özel indirimlerden faydalanma fırsatları da bulunuyor. Bu fırsatlar ve indirimler oyunlarda, eklentilerde ve ön siparişlerde geçerli oluyor.

Son olarak hepinizin de bildiği gibi her ay indirebileceğiniz iki adet PS4 oyununu da bu abonelikle birlikte elde etmiş oluyorsunuz. Bu oyunlara abone olduğunuz süreç boyunca erişebilmeniz mümkün.

KaamiL43

Bi'Host Al
Moderatör Şefi
Puanlar
1.810
Discord
KamiL#6048
Güzel konu ancak yazı boyutlarını daha büyük yapabilirsin.

YoutubeKafasi

Burak Susunca Başlayamazsın.
Deneme Destek
Oyuncu
Puanlar
2.660
Yer
İzmir,Bayraklı
Discord
Burak35#2740
Çıksa da alsak derdim de sanırım önce PlayStation almam gerek :D

Aysu

Acemi Gezgin
Puanlar
10
Ulan ya geçen aylarda hep güzel oyunlar gelmiştin. Uncharted nathan drake collectiından sonra Uncharted 4 ü satın almıltım gelecek aya Unchartes 4 ü bedava yaptılar :( bitti diye Uncharted Lost Legacy aldım. :love:efsane oyundu. Hala oynayıp duruyorum detroit gibi mükemmel hikayeli oyunlar koysalar keşke hep dandik oyunlar var. Sarmıyor.:/

Yukarı