Part II - Minecraft Sunucusu Açanlar için Tavsiyeler | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Part II - Minecraft Sunucusu Açanlar için Tavsiyeler

Oyuncu

Part II - Minecraft Sunucusu Açanlar için Tavsiyeler
Part II - Minecraft Sunucusu Açanlar için Tavsiyeler.jpg

-Arkadaşlar, geçen hafta açtığım Minecraft sunucusu için tavsiyeler konum çok beğenildi. Bende bunun 2. part yayınlamak istedim umarım beğenirsiniz.
1-
Oyuncu kitlesini orta derecede tutun.
Arkadaşlar, bildiğiniz üzere Minecraft kitlesinin büyük çoğunluğu küçük çocuklardan oluşuyor bundan dolayı onları düşünerek de sunucuyu kurmalısınız, sistemleri zorlaştırılması durumunda zevk alamayabilirler.
2- Kesintisiz güncelleme ve etkinlik yapın.
Bildiğiniz üzere oyuncuları kaybetmemek için devamlı güncellemeler yapmalısınız.
Nasıl mı ?
-Yeni sistemler yapabilirsiniz,
-Yeni pluginler kurabilirsiniz,
-Güzel skriptleri kurabilirsiniz,(Her hafta güzel skriptler yazan ekip arkadaşımız xCrawel'in profiline alttaki tıkla yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.)
Tıkla

3- Özgün sistemler ile karşınıza çıkın.
Arkadaşlar bildiğiniz gibi büyük sunucular eşsiz sistemleriyle ön plana çıkmaktadırlar.
Örnek:
-CraftRise (Lonca sistemi)
Buna dahildir.

4- Server Listleri kullanmayı unutmayın.
Arkadaşlar bildiğiniz üzere sunucular minecraft server list sitelerindeki etkinliklere dahil oluyorlar hatta sunucuların gidişatına bile katkısı olmaktadır. Sizde bu tür sitelere sunucunuzu kayıt edip oyuncularınızdan oy vermelerini isteyiniz.
Örnek:
minecraft-mp

Konumu sonlandırmak istiyorum umarım faydalı olmuştur.
Hepinize iyi forumlar diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: YigitReisOfficial