Tanıtım - Minecraft Modları - Forum Kuralları | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Tanıtım Minecraft Modları - Forum Kuralları

Durum
Üzgünüz, bu konuya mesaj atamazsınız.

Aldemir

Her şey, neye layıksa ona dönüşür.
Genel Sorumlu
Tepkiler
582
oyungezginlogo-1-png.3740

MİNECRAFT MODLARI FORUM KURALLARI

Forumda adaleti, eşitliliği sağlarken bir yandan da konu düzeni ve konu içerisindeki kelimelere de dikkat ediyoruz. Bu yüzden her kategoride bulunan forumlar için teker teker kural yazıyoruz ki, kurallara uygun bir biçimde olsun.

Alt kısımda bulunan kurallar 28.05.2020 tarihinde oluşturulmuştur, güncellendiği zaman herkes tarafından okunmuş olarak sayılır.

MİNECRAFT MODLARI FORUM KURALLARI

• Minecraft modlarında bulunan her konuda mutlaka küfür, hakaret, +18 kelimeler ve mesajlar bulunmamalıdır.
  • Minecraft modlarında bulunan konu başlıklarında farklı semboller kullanmak yerine sadece konu ortası çizgi bırakmalısınız.
  • Minecraft modlarında farklı bir sitenin veya farklı bir sayfanın indirme bağlantısını bırakabilirsiniz ama para kazandırıcı bağlantılar yasaktır.
  • Minecraft modlarında konu açarken cümleleri ve kelimeleri kullanırken, insanların anlayabileceği bir yazı türü ile yazmalısınız.
  • Minecraft modlarında konu açarken en az 5 resim yüklemeniz gerekmektedir.
  • Minecraft modlarında konu açarken insanlar hakkında zorla bilgi almamalısınız.
  • Minecraft modlarında konu açarken vereceğiniz kendinize ait bilgilerin herkes tarafından okunabilir bir kaynak olacağını bilmeniz gerekmektedir.
Bu kuralların hepsi yönetim ekibi tarafından kontrol edilmektedir. Minecraft modları kategorisinde açılan her bir konudaki her cümle kontrol edilmektedir.

• Beğen
Tepkiler: DisTress_
Durum
Üzgünüz, bu konuya mesaj atamazsınız.