Minecraft - Herobrine Gizemi | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Minecraft - Herobrine Gizemi

Nautra

Altın Üye
Deneyimli Yazar
Tepkiler
90
Minecraft çoğu kişinin severek oynadığı bir oyun, küçüklükten beri oynayanlar bilir ki Herobrine herkesi korkutan ürkütücü biriydi 2010 - 2015 arası popüler olan Herobrine, neydi kimdi? tüm soruların cevabı bu konuda, iyi okumalar :)

wp2610543.jpg

1. Herobrine

(Önceden uyarırım Herobrine diye birşey yoktur bu hikaye sadece bir efsanedir) hikayesi şöyledir. Notch ve Herobrine bir gün maden yapar, madenleri kazarken Herobrine bir elmas bulur ve Notch'a söyler Notch ise onu izlerken kazdığı elmasın arkasından bir creeper çıkar, Notch kaçar creeper orada patlar, geri döndüğünde Herobrine ölmüştür ve onun mezarını kazıp koymuştur üzülen Notch evine döner, O gece hava yağışlıyken herobrine'nın mezarına bir yıldırım düşer, ve Herobrine dirilir dirildiği an Notch'dan intikam almak ister bu yüzden peşine düşer.

Herobrine Notch'un yanına gidip ona saldırır, Notch'la savaştıktan sonra Herobrine yenilir, ve Herobrine birdaha Notcha saldıramaz, Herobrine ise Minecraft oyuncularına saldırır ama Notch ona saldırarak onu oyundan siler.

2. Gerçek Herobrine

Aslında yukarda ki hikaye yalan bunlar Minecraft oyuncularının uydurduğu bir hikaye Herobrine Minecraft'ın fazla popüler olmadığı zamanlar oyunu çekmek için yapılan bir projedir, zaten böyle bir saçmalıkta olmazdı, yani bu bir kurgu sayın okurlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: YigitReisOfficial

RunHeaven

Demir Üye
Tepkiler
44
Discord
RunHeaven#9382
Minecraft çoğu kişinin severek oynadığı bir oyun, küçüklükten beri oynayanlar bilir ki Herobrine herkesi korkutan ürkütücü biriydi 2010 - 2015 arası popüler olan Herobrine, neydi kimdi? tüm soruların cevabı bu konuda, iyi okumalar :)

Ekli dosyayı görüntüle 6565

1. Herobrine

(Önceden uyarırım Herobrine diye birşey yoktur bu hikaye sadece bir efsanedir) hikayesi şöyledir. Notch ve Herobrine bir gün maden yapar, madenleri kazarken Herobrine bir elmas bulur ve Notch'a söyler Notch ise onu izlerken kazdığı elmasın arkasından bir creeper çıkar, Notch kaçar creeper orada patlar, geri döndüğünde Herobrine ölmüştür ve onun mezarını kazıp koymuştur üzülen Notch evine döner, O gece hava yağışlıyken herobrine'nın mezarına bir yıldırım düşer, ve Herobrine dirilir dirildiği an Notch'dan intikam almak ister bu yüzden peşine düşer.

Herobrine Notch'un yanına gidip ona saldırır, Notch'la savaştıktan sonra Herobrine yenilir, ve Herobrine birdaha Notcha saldıramaz, Herobrine ise Minecraft oyuncularına saldırır ama Notch ona saldırarak onu oyundan siler.

2. Gerçek Herobrine

Aslında yukarda ki hikaye yalan bunlar Minecraft oyuncularının uydurduğu bir hikaye Herobrine Minecraft'ın fazla popüler olmadığı zamanalr oyunu çekmek için yapılan bir projedir, saten böyle bir saçmalıkta olmazdı saten, yani bu bir kurgu sayın okurlar.

Zamanı da "Herobrine" ile az kişiyi korkutmamıştım.. :giggle:

Güzel anlatmışsınız, elinize sağlık.

• Beğen

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Emektar Üye
Altın Üye
Tepkiler
626
Discord
Yiğit Efe Okur#4353

Benim Facebook'da grubum olduğu için biliyorum, çok inanan var... Ah ah :/

Eftelya

Altın Üye
Altın Üye
Tepkiler
8
Discord
Eftelya#1991
Makalede "saten" kelimesini kullanmışsın böyle bir kelime var mıydı yoksa ben mi cahil kaldım sorguluyorum

• Beğen

Xen_Pralic

Bronz Üye
Tepkiler
3
Aga b, Eskiden Baya Korktuğum Bi Karakterdi, Minecraft'ta Madene Giderken Yada Gece Ev Yaparken Arkadan Gelen Mystery Sesler'in Ondan Çıktığını Falan Zannederdim :D

• Beğen