• Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılmakta. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de buraya tıklayarak kayıt olabilirsin

Mafia: Definitive Edition'un 15 dakikalık videosu yayınlandı!

Nysiees

Taze Gezgin
Genel Yazar
Katılım
25 Haziran 2020
Mesajlar
22
Beğeniler
5
Puanlar
40
Hayal kırıklığı yaratan 2. ve 3. oyundan sonra gözlerin çevrildiği yeni Mafia Oyunu Mafia: Definitive Edition sürümü için neredeyse 15 dakika uzunluğunda bir video yayınlandı.

Mafia: Definitive Edition sürümü için 15 dakika uzunluğunda olan bir oynanış videosu yayınlandı. Firma geçtiğimiz günlerde oyunun ertelenme haberini vermişti ve kısa bir teaser ile birlikte bu oynanış videosunu işaret etmişti. Belirtilen tarihin gelmesi üzerine oynanış videosu da yayınlandı.

Mafia: Definitive Edition için 15 dakikalık video yayınlandı


Mafia: Definitive Edition'ın grafikleri ne kadar değişti?

Lütfen linkleri görebilmek için: Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
paketi her ne kadar oyunculara heyecan yaratmış olsa da bu heyecanın en büyük pay sahibi kesinlikle Mafia: Definitive Edition oyununa aittir. Serinin en sevilen oyununun yenilenmiş sürümü Mafia: Definitive Edition ise klasik bir ramaster sürüm değil. 2. ve 3. oyunun aksine ilk oyun tamamen elden geçirilmiş bir vaziyette oyuncular ile
Lütfen linkleri görebilmek için: Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
.

Zaten oynanış videosuna baktığımızda da ilk saniyelerde bu duruma dikkat çekildiğini görüyoruz. 2002 yılında çıkan oyunun görüntüleri ile Mafia: Definitive Edition sürümünün görüntüleri karşılaştırılmış. Grafiklerin yanı sıra karakter hareketleri, animasyonları gib konularda da büyük bir ilerleme söz konusu. Yenilenen bu sürümde grafikler dışında yaşanan olaylar gibi konularda da değiştirildiğini görüyoruz.

 
  • Beğen
Reactions: Sky

YoutubeKafasi

Burak Susunca Başlayamazsın.
Deneme Destek
Oyuncu
Katılım
1 Ağustos 2019
Mesajlar
60
Beğeniler
11
Puanlar
2.660
Yer
İzmir,Bayraklı
Discord
Burak35#2740
Videoya bakılırsa güzele benziyor en yakın zamanda çıkması dileğiyle.
 

AlbatracZ

Acemi Gezgin
Katılım
7 Ağustos 2020
Mesajlar
6
Beğeniler
1
Puanlar
20
Mafia 1 in grafiksel güncellenmiş hali, bencede güzel olacak.
 
Yukarı