Just Cause 4 - Bedava/Free - Epic Games | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Just Cause 4 - Bedava/Free - Epic Games

Rahim Q.

O elindeki çiçeğin, kıymetin bil. 👩
Tepkiler
335
Discord
Rahim Q.#0001
jq8AYr.png

Herkese selamlar 👋

Bu gün saat 20:00 - 19:00 saatlarinde Just Cause 4, 1 haftalığına Epic Games mağazasında satışa sunulmuştur.Bu 1 hafta içerisinde alırsanız, oyun sizin kütüphanenizde sonsuza kadar kalıcaktır.

Just Cause 4 Nedir❓

Öncelikle Just Cause 4 bizleri yine bir kurgusal ada ülkesi olan Güney Amerika'daki Solis'e götürüyor. Önceki oyunlardan da aşina olduğumuz Black Hand örgütünün ordusunu komuta eden Gabriela Morales'in peşine düşüyoruz. Hikaye tarafında önceki oyunlara kıyasla birazcık daha kişiselleşmiş gibi gözüken Just Cause 4'ün, yine de beklentilerinizi karşılayamayacağını belirtebilirim. Oyun daha en başında seriden alışık olduğumuz klişe bir giriş sekansı, hemen akabinde ise diktatöre karşı bir gerilla hareketi başlatılıp iç savaşa doğru yöneliyor. Oyun içerisindeki görevlerin tamamı ise şunu kurtar, şurayı yoket, şurayı ele geçirmek için şu kadar kaosa neden ol gibi zamanında eyvallah diyeceğimiz ancak artık gına gelen durumlardan oluşuyor.

images (1).jpeg

Just Cause 4 - Sistem Gereksinimleri ve Link

Sistem gereksinimleri ve oyunu satın almanız için size linki bırakıyorum.Umarım yardımcı olmuşumdur.Hepinize şimdiden iyi oyun keyfi diliyorum. 😇

Link:
https://www.epicgames.com/store/tr/product/just-cause-4/standard-edition

Мinimum SistemÖnerilen Sistem
ОС
Windows 7 SP1 yükseltilmiş hali ile Windows 7 (sadece 64-bit versiyonu dahildir)
ОС
Windows 10 (sadece 64-bit versiyonu dahildir)
İşlemci
Intel Core i5-2400 1 Ghz | AMD FX-6300 3,5 Ghz ve ya daha iyisi
İşlemci
Intel Core i7-4770 3,4 Ghz | AMD Ryzen 5 1600 3,2 ГГц ve ya daha iyisi
Bellek
8 GB Ram
Bellek
16 GB Ram
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 760 (2 Gb ve ya daha iyisi) | AMD R9 270 (2 GB ve ya daha iyisi)
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1070 (6 GB ve ya daha iyisi) | AMD Vega 56 (6 GB ve ya daha iyisi)
DirectX
11
DirectX
11
Gerektiren boş alan
59 GB boş alan
Gerektiren boş alan
59 GB boş alan

Koray_HD

Hivecreatives
Tepkiler
99
Discord
Koray_HD#5514
Oyunu bende bugün satın aldım. Güzel bir konu olmuş fakat daha çok detay ve resimler ekleseydiniz daha iyi olabilirdi. Ellerinize sağlık.

Rahim Q.

O elindeki çiçeğin, kıymetin bil. 👩
Tepkiler
335
Discord
Rahim Q.#0001
Oyunu bende bugün satın aldım. Güzel bir konu olmuş fakat daha çok detay ve resimler ekleseydiniz daha iyi olabilirdi. Ellerinize sağlık.
Yorumunuz için teşekkür ederim.Just Cause 4 zaten oyunlar arasında çok kötü oy almıştı.Oyun hakkında çok detaya sahip değilim fakat diğer konumda buna dikkat edeceğim.Öneriniz için teşekkür ediyorum. ♡

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Emektar Üye
Altın Üye
Tepkiler
626
Discord
Yiğit Efe Okur#4353

Kaçırdım :(