Duyuru - fire bros. - Bu kulüp de neyin nesi? | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Duyuru fire bros. - Bu kulüp de neyin nesi?

  • Selam Ziyaretçi! Forum içi yeniliklerden, duyurulardan ve hatırlatmalardan haberdar olmak için mi bu kategoriyi seçtin? Kürsüden sizlere buyurduğumuz tüm duyuruları bu kategoriden inceleyebilirsin. Güncellemeler, hatırlatmaları, duyuruları ve yetkili başvuru formlarını burada görüp, detaylı bir şekilde göz atabilirsin!
Durum
Üzgünüz, bu konuya mesaj atamazsınız.

$NOT

Altın Üye
Koordinatör
Katılım
28 Temmuz 2019
Mesajlar
76
Tepkiler
57
Puanları
4.760
fire_bros.png


FIRE BROS. - Bu kulüp de neyin nesi?
Merhaba gezgin üyeleri! " FIRE BROS. " hakkında Discord üyelerimizi biraz da olsa meraklandırmıştık. Bu makalede de bu kulübün ne olduğu hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Forumun en dikkat çekici flamasına sahip olmak ister misiniz?

Bu flama neden bu kadar değerli olabilir sizce? Parayla satın alınamayan, kolay kazanılmayan tek flamanın bu olduğunu söylememizde fayda var. Böyle bir flamayı önemsememizin sebebi de bu zaten! Forumumuz büyüyor ve büyümeye de devam ediyor. Bu kulübe şimdiden girip özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz!

NOT: Birinci notumuzu düşelim, bu kulübe bazen alımlar açık, bazen alımlar kapalı olabilir. Alımların kapalı olup olmadığını konunun sonunda anlayabilirsiniz.


Peki bu flamayı almak için ne
yapmamız gerek?


0.1 Bu flamayı almak için üyenin herhangi bir uyarı almamış veya bir uyarısının (şu anlık için) bulunmamış olması gerekir.
0.2 En az 250 mesaj ister bu flama. Şimdilik için çok zor bir anlaşma maddesi fakat alırsanız ileride değerlenecek bir flama olabilir.(?)
0.3 Discord sunucumuzda bulunmalı, forum için en az 5 öneri sunmalısınız. Eğer bu önerileriniz kabul görürse bu maddeyi de tamamlamış olursunuz.
0.4 5 konu daha açmanızı istiyoruz sizlerden. Bu konular forumun aktifliğini arttıracağını düşündürdüğünüz konular olmalı. Herhangi bir kategori sınırlandırması bulunmamaktadır.
0.5 Yöneticilerin ilgini çekecek bir üye olmalısınız. Bu maddeyi tamamlayıp tamamlamadığınızı bir yönetici kontrol eder.
0.6 Destek isteyen üyelerin konularında onlara yardım etmelisiniz. En az 5 tane sizin tarafınızdan çözümlenmiş destek konuları bekliyoruz.
0.7 En az 5 madalya ile birlikte gücünüzü görmek istiyoruz.


Bu kadar sıkı şartlara karşı verilen bu flamada
yararlanacağımız şeyler neler?

Bu flamayı alan kişi bir madalya alacak, tanınmış bir üye haline gelecek, bu flamaya sahip olan kişilerle özel sohbet edebilecek, bu flamaya sahip olan kişilerle beraber özel çekilişlere ve etkinliklere katılabilecek, para vermenizi gerektiğin premium üyeliklerin bütün özelliklerini taşıyacak, her yıl sonu herkese ücretsiz oyun dağıtılacak, her yılda (en fazla 6 kez) istediği bir konuya bildirim attırabilecek, Discord'da diğer üyelerden daha ilgi çekici rollere bürünecek, en prestijli flamalardan birisi haline gelecek!

Huh, bizim nefesimiz yetmedi.
Her şey iyi güzel de, bizler nasıl
başvuru yapacağız?


Başvuru yapmak için kendinizi tam olarak burada tanıtmanız yeterli. Biz sizin bu flamaya uygun olup olmadığını test edeceğiz. Kendinizi ne kadar uzun tanıtırsanız, o kadar fazla bu flamayı alma oranınız artar.

ALIMLAR AÇIK
 
Durum
Üzgünüz, bu konuya mesaj atamazsınız.