FIFA 21 1.06 Yaması Yayınlandı! | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Keremss

Altın Üye
Katılım
30 Eylül 2020
Mesajlar
85
Tepkiler
203
Puanları
1.760
Discord
Keremss#2424
sqqswqqs.png


EA, FIFA 21 için tüm platformlarda 1.06 yamasını yayınlandı. Yayınlanan yama oynanışa büyük değişiklikler getirmedi fakat yama oyuncuların canını sıkan sarı kart sorununu çözmeyi vadediyor. Dünyanın en popüler futbol oyun serilerinden biri olan FIFA'nın en güncel oyunu olan FIFA 21, geçtiğimiz ay oyun severlerle buluştu. Çoğu oyun gibi FIFA 21'de pek çok hata ve sorun ile oyuncuların karşısına çıktı ve EA, yayınladığı güncellemeler ile FIFA 21'deki hatları gidermekle kalmayıp bir de çeşitli yenilikler sunuyor.

Popüler futbol oyunu FIFA 21'in yeni gelen yaması 1.06 PlayStation 4, PC ve Xbox One oyuncularına sunuldu. An itibariyle tüm platformlarda indirilebilir halde olan 1.06 yaması ile hem farklı oyun modlarına hem de oynanışa bir çok yenilik geliyor. Oyunu açtığınızda yama notlarını görüntüleyebileceğiniz bu içeriğimizde 1.06 yamasıyla gelen oynanış ve Ultimate Team moduna gelen bazı yeniliklerden ve değişikliklerden bahsedeceğiz.

swswsws.jpg


Hakemlerin Sarı Kart Verme Olasılığı Azaltıldı

FIFA 21'de oyuncuları en fazla rahatsız eden ve sıkan konulardan biri de hakemlerin kartlar konusundan fazla acımasız olmasıydı. 1.06 yamasıyla birlikte hakemlerin sarı kart verme olasılığı azaltıldı ve Top Yuvarlamadan Kepçeye Dönüş hareketi artık sadece beceri hareketi 5 yıldız olan oyuncular ile yapılabilecek. Rastgele gol sevinçlerine Kraliyet Dalgası'nın da eklendiğini de belirtelim.


qsqsqsqsq.jpg


1.06 Yaması ile FIFA 21 Ultimate Team'e Gelen Yenilikler ve Düzenlemeler


Kadro ekranındayken transfer pazarı sekmesinden bir oyuncuya teklif verdiğinizde, başka bir oyuncu sizden daha üst bir teklif verirse ya da teklifiniz kazanırsa yeni bir animasyon ile karşılaşıyorsunuz. Ayrıca kadro ekranının transfer pazarı sekmesine oyuncuların mevcut teklif durumunu belirtmek için yeni bir simge eklenmiş durumda.

Doğrudan transfer pazarındaki yeniliklere gelirsek; artık bir tezahürat, marş, gol şarkısı ya da kulüp takma adı arattığınızda teklif seçenekleri ekranında sesin ön izlemesi olacak. Ayrıca ortak mesajlaşma pencereleri de spesifik olacak şekilde güncellenmiş. Bir de artık maç giriş ekranında tek yönlü ping değeri yerine gidiş-dönüş ping değerinin gösterileceğini de belirtelim. 1.06 güncellemesini yükledikten sonra oyunu açtığınızda yama ile gelen düzenlemeler ve tüm değişiklikler yer aldığı yama notları ekranı ile karşılaşacaksınız. Tüm yama notlarını oyuna girmeden (ingilizce) okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

staffy2dev

300 km'de iken azıcık titriyor.
Yönetici
Reklam Yöneticisi
Katılım
29 Temmuz 2019
Mesajlar
421
Tepkiler
600
Puanları
5.810
Branşı
Discord
staffy2dev#2376
Fifa oynamayız ama nedense bu güncelleme çok hoşuma gitti, çok güzel konu olmuş. :)
 
  • Bayıldım!
Tepkiler: Kerem Işık