Call Of Duty: Mobile Nedir? | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Call Of Duty: Mobile Nedir?

• Konbuyu başlatan Sky
  • Başlangıç tarihi
  • 351
  • Okuma süresi: 0:57

Sky

Not 20 anymore
Tepkiler
74
IMG_0073.PNG

Hepimizin bağımlı olduğu Call Of Duty serisini artık telefonumuzdan ve tabletimizden oynayabileceğimiz mobil sürümü yayınlandı. Oyun şu ana kadar 20 milyon indirme sayısını geçti ve başarısını devam ettiriyor. Oyun içi satın alımlarının olduğu fakat ücretsiz oynamak isteyenlerin dilediği gibi oynayacağı bir oyun tasarlanmış. Oyunu oynamak için kesinlikle internet bağlantımızın olması gerekmektedir.

Call Of Duty: Mobil oyununda teçhizatınızı kişiselleştirebilirsiniz. 5v5 takımlar halinde ölüm maçı yapabilir ve 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynayabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

İos cihazlarda iOS işletim sisteminin 9.0 sürümünün üzerinde olması gerekmektedir.
Android cihazlarda: 2 GB Ram'e ve Android 5.1 sürümünün üzerinde olması gerekmektedir.

Bu sistem gereksinimlerine göre çoğu oyuncunun oyunu rahatça oynayabileceğini düşünüyorum.

NOT: Call Of Duty: Mobile, iPhone 5S, 6, 6 Plus; iPad Air, Mini 2, 3; iPod Touch cihazlarını desteklememektedir.

• Beğen
Tepkiler: EnesAktas

EnesAktas

Zümrüt Üye
Emektar Üye
Tepkiler
504
Discord
EnesAktas#2558
Son zamanlar PUBG Mobile gündemdeydi. PUBG Mobile'ı geçecek tek bir oyun vardı o da Call Of Dutty Mobile idi. Konu güzel olmuş fakat biraz daha tanıtım yapılsaydı çok muazzam olurdu :)