Battlefield VI Önümüzdeki Bahar Duyurulabilir! | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

YunusCanGungordu

Altın Üye
Katılım
7 Ağustos 2020
Mesajlar
60
Tepkiler
73
Puanları
1.760
Discord
yunus can#5065
1606801079111.png

Meşhur serinin yeni oyunu için net bir tarih verilmemiş olsa da, topluluk oyunun çıkacağına zaten kesin gözüyle bakıyor. Bu yüzden oyunun içeriğine dair büyük merak da söz konusu. Diğer birçok oyun serisinden tandığımız Tom Henderson, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla bizlere oyunun önümüzdeki baharda resmen duyurulabileceğini gösteriyor.

Öte yandan Henderson, oyunun içeriğinin hayran kitlesine göre şekilleneceğini belirterek, geçen oyundan gelen geri bildirimlerin büyük hassasiyetle değerlendirildiğini de vurguladı. Bu süre zarfında bahara kadar ikinci bir açıklama beklenmemesini de ekledi.


1606801187506.png

Battlefield VI ile alakalı şimdiye kadar ortaya atılan görüşler ve iddialar oyunun duyuru tarihini ilgilendiriyor. Oyunun içeriği ve atmosferi ile alakalı pek bir bilgi yok. EA DICE herhangi bir sızıntı ve söylenti ihtimaline karşın, kesin ve somut bir şey oluncaya kadar bilgi vermeme taraftarı. Bu durum oyuncuları biraz daha merak içerisine düşürüyor.

Bununla beraber şirketin yeni nesil kavramına odağını vermesi de, bizi oyun hakkında biraz da olsa fikir sahibi yapıyor. Ayrıca bu odak üzerine, oyuncuların Battlefield VI ile yeni oyun mekaniklerine kavuşma beklentisi artıyor.

Oyun hakkında bazı çıkarımlar elbette var, bizi yepyeni bir oyun deneyimi bekliyor olabilir. Her şey bir yana yeni bir Battlefield oyunu çıkma ihtimali bile kulağa heyecan verici geliyor. Elbette yeni oyun çıkana kadar bizlerin, mevcut platformlarda bir önceki oyunla devam etmesi ve sabırlı olması gerekecek.

Hatırlayabileceğiniz üzere Battlefield V son büyük güncellemesini geçen yaz aldı, yeni oyunun geliştirilme sürecinde, farklı güncellemelerde geri kalınması muhtemel.
 
Son düzenleme:

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Emektar Üye
Altın Üye
Katılım
29 Temmuz 2019
Mesajlar
636
Tepkiler
626
Puanları
5.760
Yaş
16
Discord
Yiğit Efe Okur#4353

Eğer gerçekten çıkarsa ve Türkiye fiyatı çok pahalı olmazsa kesinlikle almayı düşünüyorum. (Zamanında Battlefield V'in bağımlısı olmuştum.)
 
  • Beğen
Tepkiler: YunusCanGungordu