Ayaz Craft | Survival [ÖNERİLERİNİZ?] | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Ayaz Craft | Survival [ÖNERİLERİNİZ?]

wizibolifa

Demir Üye
Tepkiler
32
Discord
wiz#4029
Merhaba Ayaz Craft olarak minecraft sunucusu açma kararı aldık. Fakat klasik 1.8 sunucu açmak artık eskide kaldı biz de son sürüm bir Survival sunucusunun güzel olacağını düşündük ve açılışını yapacağız. Sizin fikirlerinizi de almak istiyoruz sizce bir survival sunucusunda neler olmalı ?

Ekli olan ufak sistemlerimiz:

+ Ev ayarlama sistemi [İstediğiniz bölgeyi ev olarak kaydedebiliyorsunuz. normal oyuncuların 2 hakkı oluyor]
+ End Nether bileti sistemi [End ve Nether bölgelerine gitmek için biletlere ihtiyacın var bu biletleri köylüler yardımıyla alabilirsin]
+ Oyuncu petleri
+ Minyon sistemi

Ayrıca yetkili başvurusu yapmak veya sunucumuza katılmak için wiz#4029 discord hesabına yazabilirsiniz.

xCraweL

+ MC-AT +
Destek Yetkilisi
Tepkiler
56
Discord
xCraweL#0001
Sistemleriniz klasik bir sunucuda görebileceğimiz bazıları orta düzeyle olan bazıları ise klasik sistemler

• Beğen
Tepkiler: YigitReisOfficial

xCraweL

+ MC-AT +
Destek Yetkilisi
Tepkiler
56
Discord
xCraweL#0001
Farkındayım bunun için konu açıp fikir almak istedim zaten
Ayrıca yetkili başvurusu yapmak veya sunucumuza katılmak için wiz#4029 discord hesabına yazabilirsiniz.

Bu kısmı okuyunca yetkili arıyorsunuz diye düşündüm. Kendinize özgü skript ler ekleyerek az da olsa hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz!

• Beğen

wizibolifa

Demir Üye
Tepkiler
32
Discord
wiz#4029

Bu kısmı okuyunca yetkili arıyorsunuz diye düşündüm. Kendinize özgü skript ler ekleyerek az da olsa hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz!
Yetkili başvurusu rehber arıyorum sadece onun harici tüm ekibim ta, dediklerinizi önemseyeceğiz geliştirmeye devam edeceğiz teşekkürler.

• Beğen

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Emektar Üye
Altın Üye
Tepkiler
626
Discord
Yiğit Efe Okur#4353

Özgün olmanız yeterli.

YunusCanGungordu

Altın Üye
Tepkiler
73
Discord
yunus can#5065
Özgün olmaya çalışmakla zaman kaybetmeyin bence, oyuncu kazanıp elde tutmak istiyorsanız oyuncu gözünden bakın. X sistemi var ancak oyuncu olsam oynar mıydım diye sorun kendi kendinize.

Türkiye'de belirli bir limitin üzerinde oyuncusu olan sunuculara bakarsanız pek özgün olmadıklarını görürüsünüz zaten. Önemli olan şeylerden biri de istikrarlı bir şekilde devam etmek, sunucuyu finanse edebilmek. Bu da bütçe ve yatırım istiyor, bunlar sunucu olmanın gereksinimleri artık.