Ayaz Community - İyi bir sunucu paketinin olması seninde hakkın! | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Ayaz Community - İyi bir sunucu paketinin olması seninde hakkın!

wizibolifa

Demir Üye
Tepkiler
32
Discord
wiz#4029
Merhabalar değerli forum üyeleri! Öncelikle konu doğru yerde mi bilmiyorum yanlış yere açtıysam lütfen düzeltiniz. Şimdi öncelikle sizlere biraz kendimizden bahsedelim.

🌵 Ayaz Clan Kimdir? 🌵

Ayaz Clan ilk adı ile Nova Clan 22 Ağustos 2015 tarihinde ilk başlarda Cs 1.6 klanı olarak açılan bir topluluktur. Zaman ile bir çok oyunda sunucu açmış belirli düzeyde hizmetler yapmış, çok sayıda kişiye ise oyun sunucuları hakkında yardımcı olmuştur. Günümüz tarihi ile itibaren Ayaz Clan adına geçiş yapan Nova ekibi Ayaz Community adı altında sizlere yardım/paylaşım/destek sunan bir platformdur.

🌵 Yaptıklarımızdan bazıları 🌵

🌟 Oyun sunucu sponsorluğu (Oyun sunucusu açacaklara eklenti reklam desteği sağlamak)
🌟 Web tasarım
🌟 Script kurulumları - Hata giderme
🌟 Discord bot hizmetleri
🌟 Oyun plugin paketleri (Minecraft,FiveM,CS1.6/GO,Unturned,MTA)
🌟 Web Script geliştirme / Tema uyarlama (Hazır bir scripte yeni tema yapımı yada script geliştirme)

🌵İyi güzel de ne bu sunucu sahiplerine yapılan destek? 🌵

🌟 Öncelikle minecraft için yeni sunucu açacak ve hali hazırda makinelere para veren fakat paket için yeterli bütçesi olmayan yada ücretsiz paketler kullanmak istemeyenler için yardım ediyoruz. Nasıl mı?, Ayaz Community adı altında olarak reklam ve plugin paketi desteği alabilirsiniz. Hemde sadece bir kaç şart ile. Şartlar ve detaylar için Discord üzerinden ulaşabilirsiniz.
🌟 Ayrıca Community adı altımızda durduğunuz süre boyunca sadece paket sahibi olmuyorsunuz. Paketlere gelen güncellemelerde sizde bulunan paketin ücretli sürümüne de güncelleme gelse bu güncellemeye sahip olabiliyorsunuz.
🌟 İyi güzel de bu kadar paket herkes de olacak ?, Öncelikle adımız altında hizmet veren sunucular için tabii ki de bir şeyler düşündük. Bunlar şöyle öncelikle paket aldığınız zaman tamam yeter vb. diyerek Community'den çıkamazsınız. Yada paketi alıp engelleme vs yapamazsınız. Yapılan paketlerimiz şuan test aşamasındadır. Lisans sistemi getiriyoruz. Evet yanlış duymadınız. Sunucu dosyaları sizde olsa dahi lisansınız olmadan kullanamazsınız. Bu yüzden paketinizin çalınması yada kopyalanması durumunda içiniz rahat olabilir.
🌟 Kısacası sunucu açacaklara destek sağlıyoruz. Dilerseniz Community adı altına girmeden direk mevcut plugin paketlerimizi de satın alabilir, veya diğer hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Ayrıca yakında ücretsiz olarak koşul ve şartsız yayınlanacak Op Skyblock paketinin incelemesi için de link bırakıyorum.

Proje yakın zamanda hizmete geçecek ve plugin paketleri sınırlı kişilere verilecektir. Önden yerinizi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Herkese iyi forumlar sağlıklı günler dilerim! #EvdeKal

• Beğen
Tepkiler: YigitReisOfficial

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
Emektar Üye
Altın Üye
Tepkiler
635
Discord
Yiğit Efe Okur#4353

İddialı :)