Assassin’s Creed Valhalla Harita Hakkında Önemli Bilgiler | Oyun Gezgin - Türkiye'nin Oyun Forumu

Assassin’s Creed Valhalla Harita Hakkında Önemli Bilgiler

Shirayuki

Altın Üye
Katılım
31 Temmuz 2019
Mesajlar
74
Tepkiler
49
Puanları
1.760
Discord
Shirayuki#6007
Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october.jpg


Assassin's Creed Valhalla haritasını anlamak isteyen oyuncular için bazı üst düzey yetkililer bazı açıklamalar yaptı. 2018'de "Assassin's Creed: Odyssey" yayınlandıktan sonra ne karşılaşacağız?
Yeni "Assassin's Creed" oyunu, aksiyon ve rol yapma oyunu olarak tanımlanmıştır; PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları için geliştirilmiştir. Serinin 22. baskısı Valhalla haritası Odyssey'den daha mı büyük? Birçok oyuncu Odyssey haritası hakkında şikayet ediyor. Çünkü serinin 21. oyununun çok büyük bir haritası var. Ubisoft Middle East iletişim müdürü Malek Teffaha, Twitter hesabıyla bu konuda bir yayın paylaştı ve Valhalla projesinin Odyssey'den daha küçük olduğunu söyledi.

assassins-creed-valhalla-haritasi-icin-ilk-bilgiler-geldi-2.jpg


Bir süre sonra bu paylaşımını ortadan kaldıran Teffaha, daha bu konu hakkında konuşmadı.
Assassin's Creed Valhalla'nın yapımcısı Julien Laferrière, Ubisoft'un Orta Doğu İletişim Başkanı ile bu konuda hemfikir değil. Laferrière, Valhalla için tasarlanan haritanın Odyssey için kullanılan haritadan biraz daha büyük olacağını söyledi. Yapımcı, oyun deneyimi ile herhangi bir karşılaştırma yapmadı.Fakat şöyle bir açıklama yaptı:

“Aslında, bu oyunun harita açısından Assassin's Creed Odyssey'den biraz daha büyük olduğunu söyleyebilirim. Bu aşamada, haritanın uzunluğunu tanımlamak için kesin sayısal bilgilerim yok, ama sadece İngiltere'yi bu oyuna eklemedik. Bazı Norveç. " "Oyunda başka gizli dünyalar var, ama onlar hakkında konuşamam. Bu gizli dünyalar Valhalla haritasına da katkıda bulunuyor. Bu dünyalar küçük değil. Hırslı oyunculara saatlerce oyun deneyimi sağlayacaklar. "


assassins-creed-valhalla-hikayesi-ile-birlikte-duyuruldu-2.jpg

Oyunun fiyatı da ortaya çıktı. Epic Games Store üzerinden satılan standart versiyon 269 TL. Ultimate sürümü için 495 TL ödemeniz gerekecek. Tabii ki, bunlar güncel fiyatlar. Gelecek yılın Kasım ayında daha fazla ödeme yapmak zorunda kalabiliriz.
 

Beawen

Elmas Üye
Katılım
22 Mayıs 2020
Mesajlar
118
Tepkiler
204
Puanları
1.760
Yaş
19
Discord
Umut Eren#9999
Sevdiğim bir oyun serisi ve çok güzel bir haber hmmmm... çok güzel bir tasarım ve konu olmuş :)
 

Holmes

SHERLOCK HOLMES
Katılım
22 Kasım 2019
Mesajlar
453
Tepkiler
189
Puanları
2.810
Discord
KamiL#0001
Odyssey baya güzel di wallaha'nın da çok güzel olacağına inanıyorum.Güzel konu olmuş.